تُوار: سایت نیازمندی های رایگان در بندرعباس و هرمزگان
دسته
تُوار: سایت نیازمندی های رایگان در بندرعباس و هرمزگان

با نام و یاد خدا و با توکل بر او آغاز فعالیت بستر آگهی تُوار را اعلام می کنیم.

در ابتدای راه برای اینکه خدمت رسانی بهتری به هم میهنان عزیز داشته باشیم، تصمیم بر آن شد تا با شهر بندرعباس کار سایت آغاز شود. در مراحل بعدی امکان افزودن دیگر شهرها نیز وجود خواهد داشت.

 

هزینه درج آگهی در سایت توار چقدر است؟

همانطور که می دانید هر سایت دارای هزینه های گوناگون اعم از زیرساخت (هاستینگ و نرم افزار) و پرسنل است و این هزینه ها اگر با درآمد یک استارت آپ همخوانی نداشته باشد، آن استارت آپ قادر به ادامه فعالیت نخواهد بود. سایت توار نیز از این قاعده مستثنی نیست بنابراین برای تأمین هزینه های سایت بخشی از خدمات رایگان و بخشی دیگر بصورت غیررایگان تعریف شده اند.

کاربران با ثبت نام در توار می توانند ماهیانه تا سه آگهی رایگان درج کنند این مقدار در نظر گرفته شده برای بیشتر کاربران کافی است و بدون پرداخت هزینه ای می توانند از خدمات سایت بهره مند شوند اما کاربرانی که نیاز به درج تعداد آگهی بیشتر دارند می توانند یکی از سه پلن ماهیانه زیر را بنا به نیاز خود انتخاب کنند:

اشتراک معمولی

با تهیه اشتراک معمولی امکان درج پنج آگهی مازاد بر آگهی های رایگان برای کاربر به مدت یک ماه از تاریخ خرید اشتراک فراهم می شود. این اشتراک در حال حاضر 80 هزار تومان است که می توان گفت در بین سایتهای درج آگهی عدد بسیار پایینی در نظر گرفته شده است.

 

اشتراک ویژه

کاربران با تهیه اشتراک ویژه قادر خواهند بود ده آگهی در مدت اشتراک خود منتشر کنند. همچنین می توانند چهار آگهی را به عنوان ویژه ارتقاء دهند. هزینه این اشتراک در حال حاضر 150 هزار تومان است.

 

اشتراک برتر

با خرید اشتراک برتر، امکان درج 20 آگهی مازاد بر آگهی های رایگان برای کاربر فراهم می شود. علاوه بر آن امکان ویژه کردن 8 آگهی نیز مهیا می شود و کاربر می تواند یک آگهی را به انتخاب خود به عنوان آگهی «برتر» ارتقاء دهد تا به مدت 24 ساعت در بالای تمامی آگهی های سایت قرار بگیرد. این اشتراک به صرفه ترین اشتراک سایت است و در حال حاضر هزینه آن  300 هزار تومان است.

 

امیدواریم تجربه خوبی از کار با بستر آگهی توار برای شما کاربران عزیز رقم بخورد.

ارسال یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید